Son güncellenme :05.10.2013 13:00

Anasayfa > Ceyhan > Habib Salıç dan Başkan Sözlü’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

05.10.2013 Cts, 13:00

MHP YUMURTALIK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI HABİB SALIÇ, CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI VE ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN SÖZLÜ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yumurtalık Belediye Başkan Aday Adayı Habib Salıç ve Beraberinde Gelen Kalabalık Ekibiyle, MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yoğunluktan dolayı ziyareti Meclis Salonu’nda kabul eden Başkan Sözlü, MHP’nin başarısı için var güçleriyle gece gündüz demeden çalışacaklarını belirterek  “bugüne kadar bize destek veren, bizimle beraber yola çıkan, bize güvenen bütün dava arkadaşlarıma ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Başkan Sözlü konuşmasını şöyle tamamladı: “dargınlıklarımızı, kırgınlıklarımızı bir kenara bırakıp bugünden tezi yok hedefe kilitlenmemiz gerekiyor. Allah’ın izniyle, birlik ve beraberlik içersinde olduğumuz sürece problemleri hep birlikte çözeceğiz. Sizlerle birlikte Adana’da Milliyetçi Hareket Partisi’ni en yüksek noktaya taşımanın gayretinde olacağız. İnşallah başta Adana olmak üzere tüm ilçelerde 30 Mart 2014’ten sonra MHP’li kadrolar iş başına gelecek ve Adana genelini Büyükşehir kimliğiyle yöneteceğiz. Buna yürekten inanıyoruz ve herkesin desteğini bekliyoruz.”

 

 

 

 

 

Bu haber toplamda 323 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.