Son güncellenme :24.11.2013 9:23

Anasayfa > Yumurtalık > Günü Birlik Gezi, Tatil Kazandınız Vaatlerine İnanmayın

24.11.2013 Paz, 9:23

Erzin İsos Termal Otel Vaatlerine İnanmayın !

 

Hatay’ın Erzin İlçesine Yapılacak Olan Erzin İsos Termal Otel İle İlgili Aşırı Derecede Büyük ve Yenilip Yutulacak Derecede Olmayan İdealar Söylenmektedir.

Mağdur Vatandaşlar Erzin İsos Termal Otelin Anlaşmalı Olduğu Acente Firmaları Bizleri Sürekli Arayarak Hafta Sonu Ailecek Ücretsiz Günü Birlik Gezi, Tatil Kazandınız Vaat i Verdikleri Gezinin Buluşma Yerine Gittiklerinde İse Her Aile’ye Bir Deneyimli Satış Elmanı Bayan Personel Verdiklerini ve Sabah Buluşma Saatinde Akşama Kadar Gezi Diye Gitmiş Olduğumuz Erzin İsos Termalın İnşaatına Götürdükleri ve Yaklaşık 8 Saat Boyunca Orayı Övdüklerini ve 8 Saat İçinde Çeşitli Tanıtımlara Soktularını ve 8 Saat Sonra Hiptonize Edilmiş Bir Vaziyetde Senetlere İmza Attıklarını İdea Ettiler.

İşte Mağdur Vatandaşların O Şikayetleri !!

 

Şikayet Eden : H.F.

22/08/2013 tarihinde bizi arayarak günü birlik gezimiz var tanıtım amaçlı her masraf isos termal e ait dediler.
ve tanıtımda işte hattuşaş bizim projemiz bitirdik buraya yeni başladık.sizi ailecek günü birlik tatilimize davet edeiyoruz dediler.bizde ailecek konuştuk kabul ettik.
23/08/2013 tarihinde sabah yola çıktık işçi servis yapan otobüsle yol belgesi olmayan çarpık düzen burda başlıyor.
saat 14 gibi ulaştık erzine bizi 1 saat otobüste beklettiler sonra erzin içmelere kısa bir tur yaptık.
inşaat alanına geldik burda kısa bir sunum reklam ardından yemekhaneye geçtik yemekhanede osmaniyeden gelme sadece dolma olan yemek yedik güya masraflar adamlaradan ya yemekten sonra bizi bir salona aldılar 5 saat boyunca bizi salonda adeta mecbur koştular bizi termal tatil değil paramızı almaya 5 saat boyunca adamlar seni ve aileni çember altına alıyorlar telefon dahi konuşmanı kısıtlıyorlar.
Alamayacağım hazırlıksız geldim deyince satış müdürü kardeşim ben sana masraf ettim buraya getirdim.almaya mecbursun diye hitap etti.
neticede günü birlik güzel bir tatil yaptık :( (
diyelim. isos termalden şikayetim var.

 

Şikayet Eden : Adnan Sedat Y.

Erzin İsos Termal Otel İnsanları Hediye Tatil Diye Yanıltıyor!

Bizleri arayarak Erzin İsos Termal Otel ‘e davet eden kişiler; sırf daire satmak vaadiyle, bayramda hediye tatil vaadiyle (1 hafta) daire satışı gerçekleştirdiler aradan tam 1 ay geçmesine rağmen bu hediye tatil verilmedi. Defalarca Adıyaman’daki bürolarına gitmeme rağmen, her defasında tatiliniz tamam denildi . En son kusura bakmayın, müdürlerimiz size hatalı beyanda bulundular bayramda yerimiz yok denildi.

Bu nasıl iş kardeşim ; ya söz vermeyin yada sözünüzün arkasında durun . Firma sahibi M** A** beyin bu konuda haberdar olmasını istiyorum. Personel seçerken biraz seçici olmasını , bu politikalarla hiçbir zaman başarı sağlanamayacağını personellerinin bilmesini istiyorum.

 

Şikayet Eden : Azim.B.

Erzin İsos Termal Otel Geçersiz Sözleşme Yapıyor! 02. 11. 2013 tarihinde Hatay Erzin ‘de bulunan Erzin İsos Termal Otel ‘den dört adet senet imzalayarak sözde bir devre mülk aldık. Sözde diyorum çünkü anlatılanla sözleşlede yazılı olanlar farklı. Sözleşmeden hemen sonra ilk iş gününde notere gidip cama ihbarnamesi gönderdim. Sonra telefonla arayarak senetlerimin gönderilmesini istedim.

Yasal olmadığı halde benden 2. 000 TL cayma bedeli istediler. Gayrimenkullerde satış vaadi sözleşmeleri noterde yapılır yada tapuda satış yapılır. Aksi halde yapılan tüm satışlar geçersizdir. aynı yeri binlerce insana satış yapabilirler. Senetlerimin tahsile konması halinde itiraz edeceğim ve ayrıca dava açacağım.

Şikayet Eden : Yasemin.K.

Erzin İsos Termal Otel Bedava Gezi Diye Satış Yapıyor!Erzin İsos Termal Otel, bedava gezi deyip bize zorla yer sattılar. İstemiyor olmama rağmen başımızdan ayrılmadılar. İnsanları ikna etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. En sonunda ikna etmeyi başarıp senet imzalattılar. Daha sonra istemediğimi belirttim ve iptalini istedim. Bizden 2000 tl para istediler.

Şikayet Eden : Ebubekir S.

Erzin İsos Termal Otel Devremülk Almayınca Kovmaktan Beter Ettiler! 16. 10. 2013 Cumartesi Günü davetli olarak gittiğimiz Erzin İsos Termal Otel’de S** hanım bize refakat etmişti. Sıra tanıtım felan derken fiyata geldi. Bu arada ismi C** olan bir şef ilgilenmeye başladı. İlk başlarda gayet kibar olan şahıs durumunuzun buna uygun olmadığını anlattığımız halde kafasına göre bir ödeme planı oluşturdu. Kimlikler adres falan alındı tabi bunlar çok yoğun ısrarlarla yapıldı. 

Biz net kararımızı yani almayacak olduğumuzu söyleyince adam bizi bir dövmediği kaldı. Hakaretler, küçük düşürmeler gerçekten moralimiz çok bozuldu . Arkadaşlarımdan almak isteyen bile olsa elimden geleni yapıp buna engel olacağım. İnsanı hanımının yanında küçük düşürmek neymiş anlarsınız belki.

 

Şikayet Eden : Fatih S.

Erzin İsos Termal Otel Paramı Vermemekte Israrcı! 8 aydır 15 bin tl mi vermemek için her yolu deneyen Erzin İsos Termal Otel . Şimdi de Şirket Genel Müdürü A**bey tarafından sürekli aranıp ‘Senin 1 avukatın varsa bizim 100 tane var. Seninle uğraşırım bize saldırma’ gibi cümleler sarf edip mahkememi çekmem ve Sikayetvar. com’daki şikayetlerimi silmem için baskı ve dayatma yapıyor. 

Genel müdür olarak paramın dün hesabıma yatacağını garanti ettiğini, mahkememi çekmemi söylemişti ama bu da tamamen bir yanıltma, param ödenmedi. Paramı ödemediğiniz sürece mahkeme sürecimde beni arayıp rahatsız etmeyin. 15 bin TL’mi almadan hiçbir evrağı imzalamam.

 

Şikayet Eden : Fatih S.

Erzin İsos Termal Otel’in Gerçek Olmayan Vaadleri!Erzin İsos Termal Otel, eşimi aramış bizde değişiklik olsun diye gittik gezelim dedik. Binbir lafla kandık aldık. En büyük lafları da 15000 tl’ye aldığımız evi bittikten sonra güya 55000-60000 tl’ye satabilecekmişiz. Resmen insan orada hipnoz oluyor sanki inanıyor. Gerçeği fark ettik ama geç kaldık. Sözleşmenin feshi için bizden 3000 TL para istediler. Zararın neresinden dönersen kardır mantığıyla parayı ödedim kurtuldum ama ailemin rızkını onlara verdiğim için hakkımı helal etmiyorum.

 

Şikayet Eden : Poyraz D.

Erzin İsos Termal Otel’in Aramalarından Bıktım!

Erzin İsos Termal Otel lütfen bir daha aramayın. Defalarca söyledim gelip yerinizi gördüm; fakat almadım, beğenmedim satış politikanızı, neredeyse silah zoruyla satacaksınız. Bu nedenle almak istemiyorum.Lütfen bir daha 0505 405** nolu telefonumu aramayın. Aksi halde şikayetçi olacağım haberiniz olsun. Çok güzel olan yeriniz sizin olsun.

 

Şikayet Eden : Mehmet Y.

Erzin İsos Termal Otel Senetlerimi Göndermiyor!

Yanılıp yazılıp 28 Mart 2013′te Erzin İsos Termal Otel ‘le bir sözleşme imzaladık. Yedi gün sonra noterden ihtarname çekip cayma hakkımızı kullandık. En az yüz defa telefon görüşmesi gerçekleştirdik, senetlerimizi istedik. Nafile, göndermiyorlar. Ne işlerine yarayacaksa?

Geçenlerde Sözleşme Fesih Protokolü gönderdiler, imzalayıp gönderirsem senetleri göndereceklermiş. Siz bana güvenmiyorsunuz, ben size nasıl güveneyim. Gönderin senetlerimi göndereyim fesih yazısını.

 

Şikayet Eden : şaban D.

Erzin İsos Termal Otel’inin Müdürü Devremülk Almayınca Bağırdı!

31. 08. 2013 tarihinde bizi telefonla arayarak Erzin İsos Termal Otel’ine ısrarla bizi davet ettiler. Telefonda kendilerine 3 kere Erzin İsos Termal Otel erzine gittiğimi oranın havasını beğenmediğimi söylememe rağmen ,bu yeni yapılan yerin çok güzel olduğunu, örnek dairelerinin olduğunu söylediler, bizde kabul edip gittik.

Gittiğimizde 14. 30 gibi bizi yemekhaneye aldılar. Yemek yedikten sonra otel inşaatının olduğu bölgeyi gezdirdiler. Sonra bizi satış için yine salonlarına aldılar. Bize tanıtım yapan kız detaylarını anlatmaya başladı. En sonunda kabul etmedim. Müdürleri olan çiğdem masaya gelerek o zaman buraya pikniğe geldiniz diyerek sitem etti . Neden almıyorsunuz diye baskı yapıp bize bağırdı. Sonra dışarı çıktık.

Şikayet Eden : Polat. P.

Erzin İsos Termal Otel Paramı Vermiyor!Ben noterde ihbarname çektim, fes ettim diye, aynı gün mahkemeye verdim ve kazandım. Şimdi icra yoluyla geri verdiğimi tahsil edeceğim. Tabi bunları avukat hallediyor. Avukatlık ücreti Erzin İsos Termal Otel ‘ den, harcadıklarımda oradan karşılanacak. Yani yorulmadan geri alacağım hepsini. Sonuç: Daha tapu verilmeden fes etme hakkımız var.

 

Şikayet Eden : Halil M.

Erzin İsos Termal Otel Zorla Satış! Babam ve annemi bu Ramazan gününde iki günlük tatile götürme vaadiyle onca yolu çektirdiniz. Babamın da yanıltmayı başarmışsınız ;fakat ben buna tabi ki müsaade etmeyeceğim. Babam alacağım, dedi, bende sakın ha, deyip engel oldum. Devletin de bu gibi şirketler hakkında titiz bir inceleme yapması için elimden geleni yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın. Belki doğru yaklaşmış olsaydınız farklı olabilirdi. Erzin İsos Termal Otel alıp almamayı müşteriye bırakmalısınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplamda 7,192 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.